Ons team

Ons team bestaat uit enthousiaste en gemotiveerde mensen met passie voor hun vak en ruime ervaring in overdruk en airconditioning. Door deze praktijkervaring en onze jarenlange ervaring hebben wij geruime kennis en expertise om u optimaal te ondersteunen.

Enthousiasme is het sleutelwoord voor de gedrevenheid van onze mensen. Passie voor het vak, kennis van zaken en een goede dosis “Freshfilter-Virus” is waar onze mensen elke dag door aan het werk zijn.

Onderstaande een kijkje naar onze mensen die Freshfilter mogelijk maken.

Patrick Ophorst
Directeur
Tel: +31 6 28210531
Mail: patrick@freshfilter.nl

Jan Mensing
Verkoop sector Truck / Loonbedrijven
Tel: +31 6 41852106
Mail: jan@freshfilter.nl

Paul Iseger
Verkoop sector Sloop / Dealer / Internationaal
Tel: +31 6 86812866
Mail: paul@freshfilter.nl

Marnix van Eck
Verkoop sector Loon- en Sloopbedrijven
Tel: +31 6 86889902
Mail: marnix@freshfilter.nl

Sander Loonen
Planning / Werkvoorbereiding
Tel: +31 6 162 522427
Mail: sander@freshfilter.nl

Marianne Vos
Financiële administratie
Tel: +31 6 162 522427
Mail: marianne@freshfilter.nl

Berry Prinsen
Technisch specialist

Kevin Hoppenbrouwers
Montage

Niels van Loenhout
Montage

Jeffrey Pellicaan
Montage

Henk Wartenberg
Magazijn / shipment

John Prinsen
Assemblage

Antonio Nurse
Assemblage

Hans van Meer
Assemblage

Harvey de Bont
Assemblage

Alexander Verhoeven
Development

Vacature
Monteur

Vacature
Vacature